Auginkite savo pardavimus

MŪSŲ PASLAUGOS

Rinkodaros ir pardavimų užsakomosios paslaugos.
Mes atlikę analizę parengiame plėtros planus, suformuojame sistemą, kaip bus atliekama rinkodara, pardavimai ir kiti susiję procesai, organizuojame rinkodarą ir pardavimus.

Strateginis planavimas ir pokyčių konsultavimas.
Mes atlikę analizę ruošiame plėtros, vystymo ir rinkodaros planus, stebime ir kontroliuojame pokyčius organizacijoje, konsultuojame ir ugdome personalą rinkodaros bei pardavimų temomis.

Dalinė rinkodaros ir pardavimų užsakomoji paslauga.
Plėtra naujoje rinkoje, naujo produkto pardavimas, pardavimų ir rinkodaros atskirų funkcijų realizavimas - organizuojame aktualiausia rinkodaros ir/arba pardavimų veikla.

7 ŽINGSNIŲ SISTEMA

1 žingsnis

360 pardavimų ir rinkodaros vertinimas

Klientas gauna ataskaitą su atlikto tyrimo rezultatais ir rekomendacijomis bei pristatymą vadovams, kurio metu aptariamas rekomendacijų pritaikymas praktikoje su pavyzdžiais ir įrankiais.

Mūsų sėkmės metodologija buvo sukurta būtent siekiant išnaudoti visą jūsų potencialą ir nukreipti jus tiesiai į naujus klientus!

2 žingsnis

Strategija ir klientų segmentavimas

Paruošiame strategiją, kaip jūsų verslas gali įsitvirtinti konkrečioje rinkoje. Nustatome potencialius klientus, konkurencinius pranašumus, pardavimų argumentus, paruošiame klientų duomenų bazę.

3 žingsnis

Rinkodara ir užklausų generavimas

Optimizuojama svetainė, parenkami rinkodaros kanalai, kuriamos skaitmeninės reklamos bei turinys ir organizuojamos reklamos kampanijos. Klientas gauna srautą potencialių klientų užklausų.

5 žingsnis

6 žingsnis

7 žingsnis

Skambutis ir kliento kvalifikavimas

Atliekame skambučius pagal suformuotą potencialių klientų duomenų bazę. Kvalifikuojame, su kuriais klientais verta tęsti pokalbį ir organizuoti susitikimą. Palaikome santykį su potencialiais klientais telefonu.

Susitikimo organizavimas ir sandorių užbaigimas

Verslo plėtra ir tolimesnės optimizacijos paieška

4 žingsnis

Projektuojame plėtros, rinkodaros ir pardavimų funkcijų sąsajas su vertės kūrimo (pagrindiniais) procesais. Sukuriame ar pritaikome proccesus. Suderiname komunikavimo bei koordinavimo procedūras, įdiegiame jas.

Procesų integracija ir komunikacijos užtikrinimas

Organizuojame susitikimus su kvalifikuotais klientais. Ruošiame sutartis, užbaigiame sandorius. Plėtojame ilgalaikius santykius su klientais.

Stebime ir vertiname atliekamų veiksmų rezultatus. Valdome inicijuotus projektus. Teikiame ataskaitas apie projektų rezultatus. Užtikriname sėkmingą verslo plėtrą ir inicijuojame tolimesnius pokyčius optimizuojant procesus.

Kodėl verta rinktis mus?

> Patikrinta metodologija. Neturite laiko ar pinigų švaistyti spėlionėms ar neįrodytoms idėjoms. Mūsų metodika veikia nuosekliai. Tai patikrintas sprendimas.

> Pilnas paslaugų paketas. Analitika. Strategija. Vykdymas. Valdymas. Mes esame jūsų visapusiškas pardavimo ir rinkodaros sprendimas, kuris užtikrina efektyvų naujų klientų pritraukimą bei lojalumą.

> Mažesni kaštai. Iš išorės teikiamos paslaugos nereikalauja pirkti telefonų, nešiojamųjų kompiuterių, biuro patalpų, įmonės automobilių ir kitų išteklių.

> Pilnavertė komanda. Už panašias vieno vyresniojo pardavėjo samdymo išlaidas įmonė gali gauti prieigą prie visos užsakomųjų rinkodaros ir pardavimo specialistų komandos.

> Pelnas iš išplėtotų ryšių. Iš išorės užsakoma pardavimų komanda yra užmezgusi daugiau įvairių santykių, kuriuos galima panaudoti norint pasiekti greitesnių rezultatų, nei vienas vadybininkas dirbantis tik savo asmeniniais kontaktais.

> Didesnė sklaida. Pardavimų komanda gali pasiekti didesnį kiekį žmonių nei vienas dirbantis vadybininkas.

> Fokusas į vertės kūrimą. Verslas įgyja galimybę fokusuotis į tuos procesus, kurie užtikrina pagrindinės vertės kūrimą - daugiau laiko pagrindinėms veikloms.

> Saugi niša. Jei mes pradedame dirbti su klientu tam tikrame verslo segmente, mes nebedirbame su jo konkurentais - siekiame jo dominavimo pasirinktoje verslo nišoje.